MaPa » Neon Team

Zawodnicy

MaPa

Ma za sobą 15 lat kariery zawodniczej, podczas której miała okazję trenować z najlepszymi pływakami w Polsce. Wielokrotnie stawała na wszystkich stopniach podium Mistrzostw Polski, a dzięki swoim wynikom wyjechała na stypendium sportowe do Campbell University (USA).

Równocześnie z realizacją swojej kariery zawodniczej, Magda uzupełniała swoją wiedzę teoretyczną studiując na Warszawskim AWF. Po zakończeniu swojej przygody z pływaniem na poziomie zawodniczym rozpoczęła pracę jako trener, przekazując swoją wiedzę i doświadczenia innym. Od początku pracy trenerskiej jej największe zainteresowanie budziły sporty wytrzymałościowe, wydolność fizyczna i fizjologia człowieka. Uzupełniając swój warsztat trenerski ukończyła studia na kierunku fizjoterapia. Dzięki temu zyskała wiedzę z zakresu anatomii i odnowy biologicznej.

Od wielu lat pracuje jako trener pływania i trener triathlonu. Jej podopieczni brali udział w takich imprezach sportowych jak Mistrzostwa Świata Ironman 70.3 czy The Championships w Samorin. W swoim „trenerskim CV” ma wielu podopiecznych z ukończonym Ironman, połówką czy krótszymi dystansami. Wielu z nich startowało w maratonach i półmaratonach biegowych, maratonach pływackich i innych imprezach sportowych. Pracuje również z osobami, dla których priorytetem jest poprawa kondycji i zdrowia czy też utrata wagi. Magda tworzy również Szkołę Pływania AQUA dla dzieci i młodzieży.