KaNa » Neon Team

Zawodnicy

KaNa

Absolwent Politechniki Warszawskiej, nauczyciel akademicki z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem pracy na Uczelni, instruktor triathlonu, certyfikowany bike-fitter Specialized Bike Components University (level I i II). We wczesnej młodości trenował w sekcji pływackiej i piłki wodnej w stołecznej Legii. Jest tym słynnym rocznikiem, który „zamknął ” zarówno basen pod dachem jak i odkryty w latach osiemdziesiątych. Po przerwie młodzieńczej zachłysnął się na kilka lat rowerem MTB, startując w zawodach w Polsce i za granicą. Całość domknął biegiem w Biegu Niepodległości, czym połączył 3 dyscypliny triathlonowe ߙ

Entuzjasta sportu, zarówno jako zawodnik, jak i zapalony kibic. Pod jego okiem trenują zarówno początkujący jak i ambitni amatorzy. Przygotowuje zawodników do startów we wszystkich dystansach w zawodach triathlonowych, biegowych, oraz rowerowych (w tym zawodach gravel/ultra). Jego podopieczni zdobywali medale na MP, startowali na MŚ w triathlonie, ale także debiutowali w stylu „od kanapowca do triathlonisty”.

Prywatnie mąż ߘ oraz tata energicznego nastolatka, dzięki czemu rozumie i szanuje zobowiązania rodzinne zawodników. Zawsze stara się w sposób jak najmniej konfliktowy wplatać w nie treningi.

W wolnej chwili sam bawi się w triathlon dla podtrzymania formy sportowej, fizycznej i psychicznej.