Etap III – Richmond: 2015 UCI Worlds Course » Neon Team

Etap III – Richmond: 2015 UCI Worlds Course


mikolaj
Zaczyna się robić poważnie.
Trzeci etap wyścigu NeonZwiftRide – „Oby do wiosny” odbędzie się na trasie Mistrzostw Świata w kolarstwie z 2015 w Richmond. Tamten wyścig zakończył się zwycięstwem Petera Sagana, który po ataku na ostatnim pojeździe, niespełna 3km przed metą, samotnie dojechał do mety.

Mimo, że nie przejedziemy całego wyścigu 😉 to nudy na pewno nie będzie. Oryginalna trasę Zwift przejedziemy dwa razy, pokonując ponad 30km, w tym 4 premie sprinterskie i 6 podjazdów (w tym 4 punktowane). Czyli dla każdego coś miłego.
Start w niedzielę, 16 styczna o godz. 9:00.


Oba sprinty mają odpowiednio 220 i 280m. Pierwszy jest  ok. 4,5km od startu (pętli), drugi ok. 8km. Punktuje, jak zwykle 3 najszybszych zawodników. Pierwszy podjazd ok. 12,5km od mety, 644m długości i 6,2% nachylenia. Drugi – krótki i sztywny – 275m i 10%. Ponieważ są krótkie (idealne do ucieczek) punktuje na nich także 3 zawodników, ale w sumie można zdobyć 12 punktów, więc zainteresowani mają o co walczyć.

Pamiętajcie, że po każdym etapie prowadzona jest klasyfikacja generalna, oraz na najlepszego górala i sprintera. Więcej możecie przeczytać w naszym regulaminie. Aby uczestniczyć w klasyfikacji górala i sprintera należy przesłać (po każdym etapie) swój czas przejazdu z dokładnością od 0,01s, czyli najlepiej rzut z ekranu po przejechaniu premii /ważne szczególnie przy premiach sprinterskich/.


premia

Dokładny opis etapu:
https://zwiftinsider.com/route/2015-uci-worlds-course

Serdecznie zapraszamy.
Stan aktualnej klasyfikacji generalnej:
http://neonteam.pl/nzr2

my_300_215