Magda Pasikowska | NeON Team

Team

15207916_10205810661344592_1641464041_n

Magda Pasikowska

Ma za sobą 15 lat kariery zawodniczej, podczas której miała okazję trenować z najlepszymi pływakami w Polsce. Wielokrotnie stawała na wszystkich stopniach podium Mistrzostw Polski, a dzięki swoim wynikom wyjechała na stypendium sportowe do Campbell University (USA).

Równocześnie z realizacją swojej kariery zawodniczej, Magda uzupełniała swoją wiedzę teoretyczną studiując na Warszawskim AWF. Po zakończeniu swojej przygody z pływaniem na poziomie zawodniczym rozpoczęła pracę jako trener, przekazując swoją wiedzę i doświadczenia innym. Od początku pracy trenerskiej jej największe zainteresowanie budziły sporty wytrzymałościowe, wydolność fizyczna i fizjologia człowieka. Uzupełniając swój warsztat trenerski ukończyła studia na kierunku fizjoterapia. Dzięki temu zyskała wiedzę z zakresu anatomii i odnowy fizjologicznej.

Poza pasją do sportu Magda uwielbia podróże małe i duże. Idealny wypoczynek to piękna plaża z ciepłą wodą, ale nie dłużej niż dwa dni, bo ile można tak leżeć. Zasada którą wyznaje to: “ciężka praca wynagradza”.

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14942/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 32

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14942/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 74

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?