Kamil Nagórski | NeON Team

Team

_dsc0116

Kamil Nagórski

Absolwent Politechniki Warszawskiej, nauczyciel akademicki z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem pracy na Uczelni, instruktor triathlonu, certyfikowany bike-fitter Specialized Bike Components University (level I i II). We wczesnej młodości trenował w sekcji pływackiej i piłki wodnej w stołecznej Legii. Jest tym słynnym rocznikiem, który „zamknął ” zarówno basen pod dachem jak i odkryty w latach osiemdziesiątych.

Entuzjasta sportu, zarówno jako zawodnik, jak i zapalony kibic. Pod jego okiem trenują zawodnicy początkujący oraz ambitni amatorzy. Przygotowuje zawodników do startów we wszystkich dystansach w zawodach triathlonowych (od ¼ do pełnego IM), oraz w zawodach biegowych. Prowadzi grupowe zajęcia biegowe i pływackie dla firm i grup zawodniczych.

Prywatnie mąż oraz tata energicznego 9-latka, który rozumie i szanuje zobowiązania rodzinne zawodników, starając w sposób jak najmniej konfliktowy wplatać w nie treningi.

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14942/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 32

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14942/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 74

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?