Team | NeON Team

Team

Jesteśmy trenerskim teamem pracującym ze sobą od kilku lat, choć zdecydowaliśmy się na wspólną inicjatywę dopiero po dłuższej znajomości.

Od pierwszego dnia wspólnej pracy poczuliśmy wyjątkową relację. Każde z nas ma swoją własną drogę i sposób trenowania, każdy z nas dzieli się swoimi przemyśleniami na spotkaniach, tak by każde z nas było coraz lepszym trenerem.

Ma za sobą 15 lat kariery zawodniczej, podczas której miała okazję trenować z najlepszymi pływakami w Polsce. Wielokrotnie stawała na wszystkich stopniach podium Mistrzostw Polski, a dzięki swoim wynikom wyjechała na stypendium sportowe do Campbell University (USA).

Równocześnie z realizacją swojej kariery zawodniczej, Magda uzupełniała swoją wiedzę teoretyczną studiując na Warszawskim AWF. Po zakończeniu swojej przygody z pływaniem na poziomie zawodniczym rozpoczęła pracę jako trener, przekazując swoją wiedzę i doświadczenia innym. Od początku pracy trenerskiej jej największe zainteresowanie budziły sporty wytrzymałościowe, wydolność fizyczna i fizjologia człowieka. Uzupełniając swój warsztat trenerski ukończyła studia na kierunku fizjoterapia. Dzięki temu zyskała wiedzę z zakresu anatomii i odnowy fizjologicznej.

Poza pasją do sportu Magda uwielbia podróże małe i duże. Idealny wypoczynek to piękna plaża z ciepłą wodą, ale nie dłużej niż dwa dni, bo ile można tak leżeć. Zasada którą wyznaje to: “ciężka praca wynagradza”.

Absolwent Politechniki Warszawskiej, nauczyciel akademicki z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem pracy na Uczelni, instruktor triathlonu, certyfikowany bike-fitter Specialized Bike Components University (level I i II). We wczesnej młodości trenował w sekcji pływackiej i piłki wodnej w stołecznej Legii. Jest tym słynnym rocznikiem, który „zamknął ” zarówno basen pod dachem jak i odkryty w latach osiemdziesiątych.

Entuzjasta sportu, zarówno jako zawodnik, jak i zapalony kibic. Pod jego okiem trenują zawodnicy początkujący oraz ambitni amatorzy. Przygotowuje zawodników do startów we wszystkich dystansach w zawodach triathlonowych (od ¼ do pełnego IM), oraz w zawodach biegowych. Prowadzi grupowe zajęcia biegowe i pływackie dla firm i grup zawodniczych.

Prywatnie mąż oraz tata energicznego nastolatka, który rozumie i szanuje zobowiązania rodzinne zawodników, starając w sposób jak najmniej konfliktowy wplatać w nie treningi.

Doprowadził kilku zawodników do ukończenia Ironmana, maratonu lub do podium mistrzostw Polski, choć największą przyjemność sprawia mu obserwowanie postępu swoich zawodników, odbywającego się nie tylko w materii sportowej.

Szczerze uwielbia pracę trenera: oglądanie wykresów, analizowanie, wyciąganie wniosków, choć jest sceptykiem wszelkich nowości. Jest autorem kilkunastu artykułów w branżowych pismach i kilku wykładów o tematyce sportowej. Ma dużo cierpliwości do swoich zawodników, a mimo wszystko „ludzie mówią”, że jest ostry. To pewnie dlatego, że wierzy w siły swoich podopiecznych nawet, jeśli oni sami podupadają na duchu.

Uwielbia kawę i słodycze oraz zbiera książki. Umie zrobić jajka w koszulkach i świetne naleśniki.

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14942/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 32

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14942/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 74

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?