Team

Jesteśmy trenerskim teamem pracującym ze sobą od kilku lat, choć zdecydowaliśmy się na wspólną inicjatywę dopiero po dłuższej znajomości.

Od pierwszego dnia wspólnej pracy poczuliśmy wyjątkową relację. Każde z nas ma swoją własną drogę i sposób trenowania, każdy z nas dzieli się swoimi przemyśleniami na spotkaniach, tak by każde z nas było coraz lepszym trenerem.

Ma za sobą 15 lat kariery zawodniczej, podczas której miała okazję trenować z najlepszymi pływakami w Polsce. Wielokrotnie stawała na wszystkich stopniach podium Mistrzostw Polski, a dzięki swoim wynikom wyjechała na stypendium sportowe do Campbell University (USA).

Równocześnie z realizacją swojej kariery zawodniczej, Magda uzupełniała swoją wiedzę teoretyczną studiując na Warszawskim AWF. Po zakończeniu swojej przygody z pływaniem na poziomie zawodniczym rozpoczęła pracę jako trener, przekazując swoją wiedzę i doświadczenia innym. Od początku pracy trenerskiej jej największe zainteresowanie budziły sporty wytrzymałościowe, wydolność fizyczna i fizjologia człowieka. Uzupełniając swój warsztat trenerski ukończyła studia na kierunku fizjoterapia. Dzięki temu zyskała wiedzę z zakresu anatomii i odnowy fizjologicznej.

Poza pasją do sportu Magda uwielbia podróże małe i duże. Idealny wypoczynek to piękna plaża z ciepłą wodą, ale nie dłużej niż dwa dni, bo ile można tak leżeć. Zasada którą wyznaje to: “ciężka praca wynagradza”.

Absolwent Politechniki Warszawskiej, nauczyciel akademicki z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem pracy na Uczelni, instruktor triathlonu, certyfikowany bike-fitter Specialized Bike Components University (level I i II). We wczesnej młodości trenował w sekcji pływackiej i piłki wodnej w stołecznej Legii. Jest tym słynnym rocznikiem, który „zamknął ” zarówno basen pod dachem jak i odkryty w latach osiemdziesiątych.

Entuzjasta sportu, zarówno jako zawodnik, jak i zapalony kibic. Pod jego okiem trenują zawodnicy początkujący oraz ambitni amatorzy. Przygotowuje zawodników do startów we wszystkich dystansach w zawodach triathlonowych (od ¼ do pełnego IM), oraz w zawodach biegowych. Prowadzi grupowe zajęcia biegowe i pływackie dla firm i grup zawodniczych.

Prywatnie mąż oraz tata energicznego 8-latka, który rozumie i szanuje zobowiązania rodzinne zawodników, starając w sposób jak najmniej konfliktowy wplatać w nie treningi.

Doprowadził kilku zawodników do ukończenia Ironmana, maratonu lub do podium mistrzostw Polski, choć największą przyjemność sprawia mu obserwowanie postępu swoich zawodników, odbywającego się nie tylko w materii sportowej.

Szczerze uwielbia pracę trenera: oglądanie wykresów, analizowanie, wyciąganie wniosków, choć jest sceptykiem wszelkich nowości. Jest autorem kilkunastu artykułów w branżowych pismach i kilku wykładów o tematyce sportowej. Ma dużo cierpliwości do swoich zawodników, a mimo wszystko „ludzie mówią”, że jest ostry. To pewnie dlatego, że wierzy w siły swoich podopiecznych nawet, jeśli oni sami podupadają na duchu.

Uwielbia kawę i słodycze oraz zbiera książki. Umie zrobić jajka w koszulkach i świetne naleśniki.

 • logo-high-level
 • logo-endu-sport
 • logo-enea-tri-tour
 • logo-jbl-tri-sierakow
 • logo-enea-challenge-poznan
 • logo-triathlon-charzykowy
 • logo-triathlon-szczecin
 • logo-challenge-poznan
 • logo-dr-best
 • logo-tripower

Privacy Preference Center


 • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14942/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 32

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14942/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 74

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?