Aktualności

6

Pierwszy weekend kwietnia

10. 04. 2017

Po Półmaratonie Warszawskim nasza drużyna nie zwalnia. Patrząc na mnogość startów można odnieść wrażenie, że NeONowe barwy były na każdej imprezie w Polsce.

Zaczęło się w sobotę. Podczas tradycyjnego sobotniego treningu rowerowego były wyścigi po premie górskie i tradycyjna kawa w słońcu.
Równolegle Piotr Barwiński walczył o swoje pierwsze podium w kategorii! I wywalczył od razu drugie miejsce podczas Biegu Zająca w Markach. Gratulujemy! Pierwsze podium, to z całą pewnością jedno z ważniejszych wydarzeń w karierze każdego zawodnika! Darek Manikało popędził w Babickiej dziesiątce i ustanowił nowy rekord życiowy 44:59 na dystansie 10 km.
Po takim początku niedziela nie mogła być gorsza. Posypał się grad życiówek i kolejne miejsca na podium!

2

Tomek i Agata Prosińscy w Rotterdamie.

Bardzo liczna grupa naszych reprezentantów doskonale zaprezentowała się podczas Biegu SGH na dystansie 10 kilometrów. Marcin Niegowski wraca w wielkim stylu i melduje się na mecie z wynikiem 37 minut. Krzysiek Kajda kończy zawody z nową życiówką 45:32, Jarek Beczek i Olek Solecki, rywalizując do ostatnich metrów poprawią swoje PB, odpowiednio  na  47:11 i  47:19.  Gosia Solecka od wczoraj może się pochwalić nowym czasem na 10km – 50:17.
W tym samym biegu, ale  godzinę wcześniej, Krzysiek Chudwolski rozpoczął rywalizację w nowym sezonie. Na nieznanym sobie dystansie 5km wywalczył czas 23:29.
Bożena Jaskowska pobiegła w Półmaratonie w Rzeszowie i przekroczyła metę z czasem 1:38:12, a na tym samym dystansie Marcin Mroczek w Dąbrowie Górniczej ustanowił nową życiówkę – 1:23:38
Na koniec biegowych wiadomości, należy wspomnieć naszych maratończyków. Przemek Szuder zameldował się z czasem 3:16:09, a Tomek Prosiński pobiegł niewiele gorzej i czas 3:23:03 jest jego nową życiówką, a to wszystko miało miejsce w Rotterdamie.

1

Marcin Mroczek na mecie. Podobno ten grymas twarzy, to uśmiech.

Grzesiek Wierzbicki już szlifuje swoją formę przed pierwszymi triathlonami i to z niezłymi rezultatami. W Mińsku Mazowieckim stanął na drugim stopniu podium w kategorii wiekowej i zajął czwarte miejsce open w zorganizowanym tam cross triathlonie (zawodnicy pokonali odcinek pływacki na basenie i ścigali się na rowerach górskich). Dodatkowo wraz z córką Łucją zajęli drugie miejsce w kategorii rodzinnej! Brawo Wy!

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia galerii (zdjęcia pochodzą z prywatnych kolekcji naszych zawodników, oraz ze strony zmierzymyczas.pl).