O nas | NeON Team

O nas

Dlaczego neON?

Połączenie pasji i doświadczenia gwarantuje Twój sukces. Trenerzy pracujący w zespole zrobią wszystko, żeby skroić plan treningowy na miarę Twoich możliwości. Dostosują obciążenia tak, abyś rozwijał się w odpowiedni sposób. Razem z Tobą wyznaczą cele, jakim jesteś w stanie sprostać. Zadbają o to, żeby ich realizacja odbywała się w przyjaznej atmosferze.
Osiągnięcie sukcesu będzie zależało przede wszystkim od Twojej determinacji, ale trenerzy zrobią wszystko żeby Ci w tym pomóc. Twój sukces będzie ich satysfakcją i nagrodą za wspólną pracę. _dsc0092Plany treningowe i zajęcia grupowe będą środkami do Twojego rozwoju. neON (new energy ON) oferuje jeszcze więcej! neON to przede wszystkim miejsce, gdzie rozwiniesz skrzydła w gronie osób tak samo pozytywnie zakręconych jak TY! Wspólne starty oraz spotkania pozwalają na motywowanie siebie nawzajem.
Każdy kolejny trening to możliwość oderwania się od codziennej rutyny i ładunek energii na kolejne dni. Każdy z nas jest inny, każdy jest szczególny. Jeżeli chcesz stać się wyjątkową częścią wyjątkowej drużyny, nie zastanawiaj się zbyt długo – dołącz już dziś. neON to nie tylko trenerzy, których pasją jest rozwój podopiecznych, ale także, i przede wszystkim, Wy – ZAWODNICY! Właśnie dlatego każda porcja nowej energii jest doceniana, a Wasze pomysły pomagają nam rozwijać się dla Was!

Privacy Preference Center


  • Warning: reset() expects parameter 1 to be array, string given in /home/platne/serwer14942/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 32

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/platne/serwer14942/public_html/wp-content/plugins/gdpr/public/partials/privacy-preferences-modal.php on line 74

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?