Aktualności

61063671_660044114443000_7500197751443947520_n

Maj 2019

28. 08. 2019

Maj wystartował naszą tradycyjną majówką w Szklarskiej Porębie! Mocny treningowo obóz zaliczamy do bardzo udanych. Mnóstwo kilometrów przepracowanych w wodzie, na rowerze i na biegu muszą zaprocentować na zawodach. Poniżej zobaczcie kilka zdjęć z tego wyjątkowego dla nas tygodnia!

W Węgorzewie w półmaratonie reprezentował nas Marcin Dimitrow. Pogoda nie rozpieszczała, ale Marcin nie odpuścił i wywalczył piękną życiówkę 1:38:14. Paweł Mitruś wygrał swoją kategorię wiekową na Mistrzostwach Polski W Duathlonie. Paweł zajął drugie miejsce wśród amatorów w ogólnej klasyfikacji tracąc jedynie 4 sekundy (!) do zwycięzcy.
Chłopaki walczący w Ironman 70.3 Mallorca też pokazali klasę. Andrzej Kostański wbiegł na metę z wynikiem 4:54:33, a Arek Poważyński 5:10:08.

Jan Popławski zwyciężył w Triathlon Series in Poland w Olsztynie na dystansie sprintu!!! Brawo Janek!
Foto młody
Bożena Jaskowska stanęła na trzecim miejscu w parach mieszanych, a Marcin Miotk zajął drugie miejsce w dwójkach męskich w SwimRun Jeziorak.

Podium w wykonaniu Monika Luberadzka w maratonie MTB w Giżycku i zwycięstwo Maciej Jędrzejczak w swojej kategorii w triathlonie w Olsztynie Triathlon Series in Poland to piękne występy naszych Neonowiczów.

Sieraków podbity przez naszych! Paweł Mitruś wbiega trzeci ma metę w Sierakowie. Przegrywa tylko z dwoma zawodnikami PRO. Jego czas na 1/2 IM to 4:05:40!!! Monika Luberadzka wskakuje na drugie miejsce podium w swojej kategorii (5:34). W ogólnej klasyfikacji zajmuje 7 miejsce (licząc w tym dwie panie z kategorii PRO). Bardzo udany triathlonowy debiut zalicza Marcin Banasiewicz. Artur Sitarek otarł się o złamanie pięciu godzin w połówce (5:01).
Na ćwiartce swoją moc pokazali: Marcin Dimitrow (2:29 1/4IM), Michał Stanik (2:49 1/4IM), Marat Nevretdinov(2:52 1/4IM) oraz pływający z nami Andrzej Krasuski (2:45 1/4 IM) i Misza Grzelak (3:20 1/4IM).

Foto Sierakow Mitrus

Mocna grupa z Płocka dorzuciła sporo dobrych rezultatów. Marcin Miotk wskoczył na drugi stopnień podium (2:23 1/4 IM)! Do tego Kamil Wójcik (2:25 1/4 IM), Robert Rożek (2:26 1/4 IM), Grzesiek Ziółkowski (1:20 1/8 IM) oraz Aleksander Solecki (5:19 1/2IM) również zaliczyli udane starty.
 Robert Matysiak połamał 5 godzin w w Ironman 70.3 w Sankt Polten (4:56)!
W Gniewinie reprezentowali nas: Damian Fukowski (1:28 1/8 IM), Michał Paź (2:33 1/4IM), Marek Ścibor (2:36 1/4IM) i Radek Serwinski (5:03 1/2 IM).